Matcher S1 11-manna (Sunderbyn)
Antal: 27
Fr 2014-08-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | B-2 | 08:00 | GIF P00 - Luleå SK 2 | 2-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
18 | J-1 | 09:00 | Clemensnäs IF - Gammelstad IF F:00 | 1-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
25 | A-1 | 10:00 | Bodens BK - Sunderby SK | 2-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
34 | C-1 | 11:00 | Luleå FC/FF - Svartbjörnsbyns IF | 2-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
40 | K-1 | 12:00 | Gammelstads IF F01/02 Grön - Älvsby IF | 5-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
48 | C-1 | 13:00 | Älvsby IF - Alviks IK P01 Blå | 1-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) |
Lö 2014-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | A-1 | 08:00 | Notvikens IK - Bodens BK | 2-5 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
105 | K-1 | 09:00 | Älvsby IF - IFK Kalix | 0-13 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
119 | B-2 | 10:00 | Storfors Aik P-00 - GIF P00 | 0-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
130 | B-1 | 11:00 | Nyborgs SK - Luleå SK 1 | 1-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
152 | J-1 | 12:00 | Sävast Aif F00 - Gammelstad IF F:00 | 0-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
164 | B-1 | 13:00 | Öjeby IF - Bergnäsets AIK | 2-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
190 | K-2 | 14:00 | Öjeby IF - Sävast AIF F01 | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
204 | B-1 | 15:00 | OLS-00 haaste - Nyborgs SK | 1-4 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
221 | I-1 | 16:00 | GIF F99 - Gammelgårdens IF | 0-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
235 | J-1 | 17:00 | Luleå Damfotboll - Sävast Aif F00 | 0-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
88 | K-1 | 18:00 | Sunderby SK - Gammelstads IF F01/02 Grön | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
261 | C-2 | 19:00 | Sävast AIF - Sunderby SK | 0-4 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
266 | J-1 | 20:00 | Gammelstad IF F:00 - ONS-00 valkoinen | 1-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) |
Sö 2014-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
271 | C | 08:00 | Gammelstads IF - Sävast AIF | 2-4 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac 7-8 | |
284 | A | 09:00 | Bodens BK - Notvikens IK | 3-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 1 | |
302 | J | 10:00 | ONS-00 valkoinen - Gammelstad IF F:00 | 2-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 1 | |
316 | B | 11:00 | Alviks IK - Öjeby IF | 1-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 2 | |
338 | C | 12:00 | Sunderby SK - Svartbjörnsbyns IF | 5-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 2 | |
354 | K | 13:00 | IFK Kalix - Sävast AIF F01 | 2-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 1 | |
370 | J | 14:00 | Gammelstad IF F:00 - Sävast Aif F00 | 1-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 3-4 | |
379 | C | 15:00 | IFK Kalix - Svartbjörnsbyns IF | 1-5 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 3-4 |